Zásahová přilba ROSENBAUER HEROS TITAN

Kód: 3122018133357713
Neohodnoceno
Značka: Rosenbauer
10 169 Kč 8 404 Kč bez DPH

Přilbou Heros-titan, nastavil Rosenbauer nový standard pro maximální bezpečnost. Nová generace Heros kombinuje maximální ochranu s perfektním komfortem nošení. Při tradičním zavádění inovací vyvinul Rosenbauer přilbu s hmotností cca 1,3 kg, která nabízí maximální pohodlí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zásahová přilba ROSENBAUER HEROS TITAN

Přilbou Heros-titan, nastavil Rosenbauer nový standard pro maximální bezpečnost. Nová generace Heros kombinuje maximální ochranu s perfektním komfortem nošení. Při tradičním zavádění inovací vyvinul Rosenbauer přilbu s hmotností cca 1,3 kg, která nabízí maximální pohodlí. Tvrdší než každodenní zásah, s bezproblémovou odolností proti mechanickému poškození a teplotám vyšším než 300°C.

Přilba HEROS TITAN je vybavena:

 • Čirý štít
 • Zátylník Nomex
 • Ochranné brýle
 • Systém pro uchycení kandahárů

Parametry:

Nová Heros-titan firmy Rosenbauer je jedna z nejbezpečnějších přileb na světě. Skořepina přilby byla opět vylepšena na odolnost proti sálavému teplu a plamenům. Vnější část s inovativním sportovně bionickým vzhledem, je vyrobena z vysoce odolného polyamidu, který garantuje maximální mnohaletou mechanickou odolnost, díky exceletní stabilitě při teplotách od -40 do více než 300 °C.

K dalším přednostem nové HEROS-titan patří kompletní pokrytí velikostí. Díky širokému rozsahu nastavení od 49 cm do 67 cm může mít každý hasič přilbu, která perfektně sedí. Extrémně bezpečná skořepina je tak stejná pro všechny velikosti hlavy.

Jednoduše použitelný a zvětšený stavěcí šroub s lepší jistotou uchopení umožňuje nastavit rozsah od 49 cm do 67 cm.

Nová HEROS-titan je přilba s kompletní ochranou pro vnitřní a vnější hasičské zásahy. Plně flexibilní nastavení adaptéru masky nahoru a dolů, dopředu a dozadu

Údržba a výměna jednotlivých komponentů přilby HEROS-titan zabere minimum času. Veškerá manipulace, praní nebo výměna vnitřních součástí ochranné přilby je hotova velmi rychle, protože přilba obsahuje pouze 10 komponentů. K rozebrání jednotlivých součástí není zapotřebí speciálního nářadí a zároveň veškeré nastavení lze provést bez nutnosti vyjmutí vnitřních komponentů. Přilbu lze kompletně prát v pracím vaku. Vnitřní vybavení přilby je Možno prát do 60°C.

Při správném zacházení s přilbou a pravidelných revizích je životnost přilby neomezená.

Přilba je standartně vybavena fluorescenčně žlutou nebo fotoluminiscenční barvou, NOMEX zátylníkem,čirým štítem, čirými brýlemi, adapterem pro kandahár - na přilbu je možno dodat i integrovanou svítilnu, kterou lze kdykoli jednoduše odejmout. Polepy na přilbu jsou za příplatek.

Přilba ROSENBAUER HEROS TITAN má široký výběr příslušenství, který naleznete v kategorii Příslušenství pro přilby

Certifikace a normy:

 • EN 443:2008, typ B/3b (Ochrana oblasti 3b podle EN 443:2008 je splněna použitím standardního ochranného obličejového štítu v pracovní poloze)
 • EN 16471:2014 (Přilby pro hasiče v otevřeném terénu)
 • EN 16473:2014 (Přilby pro technické zásahy)
 • EN 14458:2004 (Zkouška dle normy pro brýle a obličejový štít)
 • ISO 16073:2011 (Zkouška dle normy ISO 16073:2011)
 • NFPA 1971 (Tento standard chrání hasiče stanovením minimální úrovní ochrany před tepelným, fyzikálním, environmentálním a krevním patogenem, se kterými mohou přijít hasiči do kontaktu při různých zásazích.)
 • AS/NZS 4067 (Tento standard specifikuje požadavky na helmy navržené tak, aby chránily hlavu před rázem těžkým či ostrým předmětem.)

Video Přilba ROSENBAUER HEROS TITAN:

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zásahové přilby
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1,3 kg
Velikost: 49-67 cm
Teplotní rozsah: od - 40°C do více než 300°C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: