Zásahová přilba ROSENBAUER HEROS TITAN BASIC

Kód: 312201812281825
Neohodnoceno
Značka: Rosenbauer
8 690 Kč 7 182 Kč bez DPH

Přilbou Heros-titan, nastavil Rosenbauer nový standard pro maximální bezpečnost. Nová generace Heros kombinuje maximální ochranu s perfektním komfortem nošení. Při tradičním zavádění inovací vyvinul Rosenbauer přilbu s hmotností cca 1,3 kg, která nabízí maximální pohodlí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zásahová přilba ROSENBAUER HEROS TITAN BASIC

Přilbou Heros-titan, nastavil Rosenbauer nový standard pro maximální bezpečnost. Nová generace Heros kombinuje maximální ochranu s perfektním komfortem nošení. Při tradičním zavádění inovací vyvinul Rosenbauer přilbu s hmotností cca 1,3 kg, která nabízí maximální pohodlí. Tvrdší než každodenní zásah, s bezproblémovou odolností proti mechanickému poškození a teplotám vyšším než 300°C.

Verze přilby TITAN BASIC je vybavena:

  • Čirý štít
  • Zátylník

Verze BASIC neobsahuje:

Parametry:

Nová Heros-titan firmy Rosenbauer je jedna z nejbezpečnějších přileb na světě. Skořepina přilby byla opět vylepšena na odolnost proti sálavému teplu a plamenům. Vnější část s inovativním sportovně bionickým vzhledem, je vyrobena z vysoce odolného polyamidu, který garantuje maximální mnohaletou mechanickou odolnost, díky exceletní stabilitě při teplotách od -40 do více než 300 °C.

K dalším přednostem nové HEROS-titan patří kompletní pokrytí velikostí. Díky širokému rozsahu nastavení od 49 cm do 67 cm může mít každý hasič přilbu, která perfektně sedí. Extrémně bezpečná skořepina je tak stejná pro všechny velikosti hlavy.

Jednoduše použitelný a zvětšený stavěcí šroub s lepší jistotou uchopení umožňuje nastavit rozsah od 49 cm do 67 cm.

Nová HEROS-titan je přilba s kompletní ochranou pro vnitřní a vnější hasičské zásahy.

Údržba a výměna jednotlivých komponentů přilby HEROS-titan zabere minimum času. Veškerá manipulace, praní nebo výměna vnitřních součástí ochranné přilby je hotova velmi rychle, protože přilba obsahuje pouze 10 komponentů. K rozebrání jednotlivých součástí není zapotřebí speciálního nářadí a zároveň veškeré nastavení lze provést bez nutnosti vyjmutí vnitřních komponentů. Přilbu lze kompletně prát v pracím vaku. Vnitřní vybavení přilby je Možno prát do 60°C.

Při správném zacházení s přilbou a pravidelných revizích je životnost přilby neomezená.

Přilba je standartně vybavena fluorescenčně žlutou barvou nebo fotoluminiscenční, NOMEX zátylníkem, čirým štítem - na přilbu je možno dodat i integrovanou svítilnu, kterou lze kdykoli jednoduše odejmout.

Přilba ROSENBAUER HEROS TITAN má široký výběr příslušenství, který naleznete v kategorii Příslušenství pro přilby

Certifikace a normy:

  • EN 443:2008, typ B/3b (Ochrana oblasti 3b podle EN 443:2008 je splňena použitím standardního ochranného obličejového štítu v pracovní poloze)
  • EN 16471:2014 (Přilby pro hasiče v otevřeném terénu)
  • EN 16473:2014 (Přilby pro technické zásahy)
  • EN 14458:2004 (Zkouška dle normy pro brýle a obličejový štít)
  • ISO 16073:2011 (Zkouška dle normy ISO 16073:2011)
  • NFPA 1971 (Tento standard chrání hasiče stanovením minimální úrovní ochrany před tepelným, fyzikálním, environmentálním a krevním patogenem, se kterými mohou přijít hasiči do kontaktu při různých zásazích.)
  • AS/NZS 4067 (Tento standard specifikuje požadavky na helmy navržené tak, aby chránily hlavu před rázem těžkým či ostrým předmětem.)

Video Přilba ROSENBAUER HEROS TITAN

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zásahové přilby
Hmotnost: 1,3 kg
Velikost: 49-67 cm
Normy: EN 443:2008, EN 16471, EN 16473
Teplotní rozsah: od - 40°C do více než 300°C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: