Paddleboard RRD Airsurf Rescue 10'8"x30" komplet

Kód: 734
Neohodnoceno
Značka: RRD
16 490 Kč

Paddleboard speciálně navržený pro záchranářské týmy po celém světě s nižší tloušťkou profilu, který je pevný jako beton. Použitelný jak na klidné vodě, tak při povodních a záchraně z ledu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rescue

Je vybaven na přídi, zádi a kolem dokola speciálními úchyty pro uchopení. Tyto úchyty lze využít, když chcete na paddleboard vylézt, vozit na něm zcháněné nebo ho nosit snadněji k vodě a pro spoustu dalších věcí.
Tento ULTRABETONOVÝ paddleboard má vzadu dvě menší finy + jednu větší pro maximální stabilitu a rovnou jízdu. Původně byl vyroben speciálně pro záchranné týmy, které na nich měly zachraňovat lidi ve všemožných podmínkách. Jedná se o dvouvrstvý paddleboard se zesíleným dnem a díky tomu máte pocit, jako byste jezdili na pevném paddleboardu.
Paddleboard je vhodný jako rodinný, díky jeho stabilitě, ovladatelnosti a komfortu.

Konstrukce:

Všechny plováky od značky RRD jsou vyrobeny s posledními HI Tenacity PVC Dropstitch vlákny. V paddleboardu jsou tkaniny mezi dvěma PVC vrstvami připevněny pomocí „Aereosol“ technologie. To nabízí nejlepší vazby mezi vlákny tkaniny a PVC povrchem, což zajišťuje vysokou odolnost. Tato speciální Aereosol HTPD® vlákna jsou jediná vlákna, která byla testována, aby vydržela tlak až 3 barů a mohla být normálně používaná s nafukovacím tlakem 1,5 baru po celou dobu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Záchrana z vody a ledu
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: