TFA Camp (Praha)

Kód: 5981
Neohodnoceno
ZdarmaZdarma
TFA camp finall
3 900 Kč

Prohasic.cz a Firefighter Complex Training pro Vás připravili sportovně vzdělávací akci TFA CAMP!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Během tří dnů si projdeme přípravu na #TFA od tréninku v tělocvičně, přes regeneraci až po samotné překážky a techniku jejich zdolání, společně s trénováním na specifika závodu.

Čeká Vás víkend plný tréninků, informací, seminářů, ale především víkend v příjemném kolektivu nadšenců do #TFA. Víkendem Vás provedou instruktoři a lektoři z FCT, které v zázemí doplní také tým prohasic.cz, abychom Vám přinesli do posledního detailu nabitý program.

Balíček TFA CAMPu zahrnuje kompletní stravování, ubytování, tréninkové podmínky uvnitř, venku, na překážkách, ale také v bazénu a v neposlední řadě drobné dárečky a odměny za Vaši snahu.

Ve speciální části Vás čeká prezentace výrobků nejen na TFA od formy prohasic.cz a také kurz základního "tejpování", který jistě oceníte jak v tréninku, tak při přípravě na závod. Chybět nebude ani teambuilding či společná zábava, která doplní celkový dojem campu.

POZOR:
Pro účast na TFA CAMPU potřebujete zásahový komplet (kabát+kalhoty), zásahové rukavice, zásahovou obuv a přilbu. Další povinnou a doporučenou výbavu zveřejníme jak zde, tak v informačních emailech.

Máme připravených 16 míst. Klikni na eshop www.prohasic.cz a rezervuj si to své ještě dnes!

Pravidelný přísun informací zde na události případně na:
Firefighter Complex Training
Prohasic
www.prohasic.cz
www.fct.zone

Doplňkové parametry

Kategorie: Školení a výcvik
Kapacita kurzu: 16 osob
Místo konání: Brandýs nad Labem
Ubytování: V ceně
Stravování: V ceně
Bazén: V ceně
Program: V ceně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: