Sušička prádla vhodná pro hasiče LG RC91U2AV2W

Kód: 93794
Neohodnoceno
Značka: LG
18 990 Kč 15 694 Kč bez DPH

Vybrali jsme sušičku s opravdu velkou kapacitou prádla vhodnou i na zásahové obleky pod 20 tisíc a když se k tomu přidá ještě  10 let záruka na motor a kompresor je to opravdu dobrý pomocník na dlouhá léta do vaší hasičárny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klíčové vlastnosti LG RC91U2AV2W

  • Duální invertorové tepelné čerpadlo
  • Invertorový motor a kompresor – 10 let záruka
  • SmartThinQ + Wi-Fi připojení
  • EcoHybrid – úspora energie, nebo času
  • Program Pro alergiky
  • Automatické čištění kondenzátoru
Sušička LG RC91U2AV2W

Kvalitní a vyspělé komponenty zajistí úsporný provoz

Hybridní sušička LG RC91U2AV2W disponuje moderním invertorovým motorem a duálním invertorovým tepelným čerpadlem. Na motor a kompresor se vztahuje 10letá záruka. Duální invertorové tepelné čerpadlo zvyšuje rozsah frekvence oběhu chladiva od nízké až po velmi vysokou bez nutnosti vypnutí a znovu zapnutí. Proto se tato pokročilá invertorová technologie vyznačuje vyšší úsporou energie. Sušička má nejvyšší možnou energetickou účinnost a je zařazená do energetické třídy A+++. Zároveň šetří čas jako nikdy předtím. 

Sušička LG RC91U2AV2W invertorový motor a duální invertorové tepelné čerpadlo

Chytré sušení se sušičkou LG RC91U2AV2W

Sušička LG RC91U2AV2W vás překvapí i speciálním systémem sušení. Hybridní systém sušení zajistí úsporu energie, nebo času. Potřebujete prádlo rychle vysušit? Není problém, zvolte si režim Čas a vše bude hotovo až o 24 % dřív. Šetříte raději energii a se sušením tolik nepospícháte? Program Energie vám pomůže ušetřit až 21 % energie. Zatímco během sušení se až 3krát za cyklus spustí automatická funkce čištění kondenzátoru, které vám usnadní údržbu a zajistí hladký chod spotřebiče. Spolehlivý provoz je zajištěn i speciálními senzory, které detekují teplotní stupeň, vlhkost, otevřené dveře, naplněnost nádobky na kondenzát a zanesení filtru.

Sušička LG RC91U2AV2W speciální systém sušení

Věděli jste, že…

Aplikace Smart ThinQ propojí sušičku LG RC91U2AV2W s vaším telefonem. Usnadní vám celý proces díky dennímu monitorování, diagnostice, dálkovému ovládání a různými návody. Smart ThinQ je kompatibilní se systémem Android a je optimalizována pro řadu chytrých telefonů LG série G.

Praktické programy, které usnadní život i alergikům

Sušička LG RC91U2AV2W přijde vhod i alergikům. Nabízí totiž speciální program, který redukuje až 99,9 % všech alergenů. Mezi dalšími programy naleznete nastavení pro sportovní oblečení, vlnu, nebo ručníky. Program Jemná péče vyhlazuje záhyby a snižuje pomačkání. Samozřejmostí jsou i obousměrná rotace bubnu, která omezuje pomačkání a zamotání prádla, nebo nastavení oblíbeného programu. A kdyby vám 14 základních programů přece jenom přišlo málo, můžete si stáhnout další přes LG Smart ThinQ a ovládat je chytrým telefonem.

Sušička LG RC91U2AV2W redukuje 99,9% alergenů

LG RC91U2AV2W – elegantní provedení a snadná manipulace

Hybridní sušičku budete snadno ovládat na přehledném panelu v českém jazyce obsahujícím všechny programy. Nebude chybět ani ukazatel zbývajícího času a průběhu sušení, dále pak ukazatel zanesení filtru a naplnění nádoby na kondenzát. Prádlo se vám navíc bude do sušičky jednoduše vkládat díky prostorným dvířkům, jejichž otevírání doleva nebo doprava si můžete sami nastavit. Vkládání prádla do sušičky je díky tomu opět pohodlnější a komfortnější. Se sušičkou LG nebudete muset „zápasit“, vše je s ní jednodušší.

Sušička LG RC91U2AV2W panel v českém jazyce

Doplňkové parametry

Kategorie: Vybavení stanic a zbrojnic
Záruka: 2 roky
Kapacita bubnu: 9 kg
Spotřeba energie: 0,79 kWh/cyklus
Hlučnost: 62 dB
Rozměry spotřebiče (v × š × h): 85 × 60 × 69 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: