F5 Mikroemulzní prací prostředek s dekontaminací

Kód: 6206
Neohodnoceno
Značka: KTH chem
269 Kč 222 Kč bez DPH

Prací prostředek pro zásahové oděvy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Už samotné mikroemulzní praní při dostačující teplotě 15-40 °C pod názvem „F5“ obsahuje dekontaminaci a je schopno i při velmi krátké době praní zbavit oblek drtivé většiny potu, zašpinění, vč. toxických zplodin vznikajících z hoření. Systém nanočástic velmi účinně rozpouští i látky běžně vodou nerozpustné. Pravidelným používáním také zcela jednoznačně obnovuje průchodnost par membránou, která se zhoršila vlivem předešlé nesprávné údržby a vlivy agresivního potu při používání oděvu. Pracuje na bázi micelárních katalyzátorů a enzymů. Není parfemován a je hypoalergenní. Láhev obsahuje 50 pracích dávek.

Unikátní technologie týkající se profesionálního ošetření hasičského zásahového oděvu, vč. rukavic, zásahové kukly a funkčního prádla a věcných prostředků. To jsou přípravky řady F od českého výrobce.

Tento systém byl koncipován přímo pro Hasičský Záchranný Sbor ČR a to na základě zcela konkrétních požadavků jednotlivých stanic. Ve spolupráci s HZS hl. města Prahy, byly po celou dobu vývoje konzultovány a testovány jednotlivé produkty, přímo na stanicích po požárech, technických výjezdech, atd. Extrémní znečištění po velkých požárech či kontaminaci ropnými látkami probíhalo jak na stanicích, tak v laboratoři naší chemické firmy. Několik měsíců současně probíhalo čištění více než 50-ti silně znečištěných zásahových obleků a rukavic pod dohledem vývojářů, tak i pod dohledem velitelů čet jednotlivých stanic HZS Praha.
Tím jsme ovšem neskončili. V tento moment se intenzivně pracuje na kontinuálním doplňování této řady o další čistící prostředky.Jednotlivé produkty se doplňují a jsou tvořeny tak, aby současně každý z nich vylepšoval, doplňoval a zesiloval účinek toho dalšího a ve výsledku společně dokáží vyčistit širokou škálu extrémního znečištění, které bylo doposud běžnými čistícími prostředky neúčinné.
 
Vhodné pro profesionální volně nastavitelné pračky, ale i pro klasické pračky určené pro domácnost.
 

Kompletní řada F obsahuje

F3 - předepírka pro oděv kontaminovaný ropnými látkami a oleji
F4 - přípravek pro předčištění reflexních pásků
F5 - mikroemulzní prací prostředek pro praní a dekontaminaci zásahových oděvů
F6 - ZEVA Super B - dezinfekční prostředek, pro dezinfekci oděvu po znečištění biologickým materiálem
F15 Multifunkční mikroemulze s dekontaminací pro čištění DT, vnitřní části přileb, zásahové obuvi, rukavic

Přednosti řady F:

  1. Funguji v pračce při nízkých teplotách 20-40 °C (i na silně zašpiněný zásahový oděv) a za krátkého času 25-35 minut
  2. Nízká spotřeba přípravků 
  3. Nepoškozují textilie, barvy, reflexní prvky a další součásti včetně hydrofobní úpravy použité v konstrukci zásahového oděvu hasiče
  4. Postupně obnovuje průchodnost par membránou, která se zhoršila vlivem předchozí nesprávné údržby 

Doplňkové parametry

Kategorie: Údržba a praní
Záruka: 2 roky
Obsah: 1 l
Váha: 1 Kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: