F 15 Multifunkční mikroemulze s dekontaminací pro čištění DT, vnitřní části přileb, zásahové obuvi, rukavic

Kód: 6215
Neohodnoceno
Značka: KTH chem
249 Kč 206 Kč bez DPH

Přípravek F15 je profesionální chemie na precizní očistu a údržbu dýchací techniky, vnitřku zásahových přileb a vnitřní části výjezdové obuvi, rukavic.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek F15 je profesionální chemie na precizní očistu a údržbu dýchací techniky, vnitřku zásahových přileb a vnitřní části výjezdové obuvi, rukavic. Přípravek lze použit jako roztok, ale výrazně lepšího výsledku docílíte, pokud z něj vytvoříte pěnu pomocí napěňovače a necháte na povrchu DT, přilby, atd. působit pár minut. F15 má neuvěřitelně silnou čisticí schopnost, lze jej použít i v terénu, kdy se pěna z povrchu opláchne pouze studenou vodou. Složení je koncipováno tak, aby jakýmkoli způsobem nenarušilo citlivou fólii zorníku masky. Velmi rychle rozpouští špínu. Současně lze použít také na termokamery, tlakové lahve, popruhy DT, svítilny, dokonce i na potápěčské obleky. Testováno bylo v terénu, po požárech, na maskách a přilbách po Flashover kontejnerech a jednotlivých stanicích.

Unikátní technologie týkající se profesionálního ošetření hasičského zásahového oděvu, vč. rukavic, zásahové kukly a funkčního prádla a věcných prostředků. To jsou přípravky řady F od českého výrobce.

Tento systém byl koncipován přímo pro Hasičský Záchranný Sbor ČR a to na základě zcela konkrétních požadavků jednotlivých stanic. Ve spolupráci s HZS hl. města Prahy, byly po celou dobu vývoje konzultovány a testovány jednotlivé produkty, přímo na stanicích po požárech, technických výjezdech, atd. Extrémní znečištění po velkých požárech či kontaminaci ropnými látkami probíhalo jak na stanicích, tak v laboratoři naší chemické firmy. Několik měsíců současně probíhalo čištění více než 50-ti silně znečištěných zásahových obleků a rukavic pod dohledem vývojářů, tak i pod dohledem velitelů čet jednotlivých stanic HZS Praha.
Tím jsme ovšem neskončili. V tento moment se intenzivně pracuje na kontinuálním doplňování této řady o další čistící prostředky.Jednotlivé produkty se doplňují a jsou tvořeny tak, aby současně každý z nich vylepšoval, doplňoval a zesiloval účinek toho dalšího a ve výsledku společně dokáží vyčistit širokou škálu extrémního znečištění, které bylo doposud běžnými čistícími prostředky neúčinné.
 
Vhodné pro profesionální volně nastavitelné pračky, ale i pro klasické pračky určené pro domácnost.
 

Kompletní řada F obsahuje

F3 - předepírka pro oděv kontaminovaný ropnými látkami a oleji
F4 - přípravek pro předčištění reflexních pásků
F5 - mikroemulzní prací prostředek pro praní a dekontaminaci zásahových oděvů
F6 - ZEVA Super B - dezinfekční prostředek, pro dezinfekci oděvu po znečištění biologickým materiálem
F15 Multifunkční mikroemulze s dekontaminací pro čištění DT, vnitřní části přileb, zásahové obuvi, rukavic

Přednosti řady F:

  1. Funguji v pračce při nízkých teplotách 20-40 °C (i na silně zašpiněný zásahový oděv) a za krátkého času 25-35 minut
  2. Nízká spotřeba přípravků 
  3. Nepoškozují textilie, barvy, reflexní prvky a další součásti včetně hydrofobní úpravy použité v konstrukci zásahového oděvu hasiče
  4. Postupně obnovuje průchodnost par membránou, která se zhoršila vlivem předchozí nesprávné údržby 

Doplňkové parametry

Kategorie: Údržba a praní
Obsah: 1 l
Váha: 1 Kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: