Rukavice proti propichu injekční jehlou HERCULES

Kód: 3794/7 3794/8 3794/9 3794/10 3794/11 Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: HexArmor
5 980 Kč 4 942 Kč bez DPH
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Ochrana proti pořezání a propíchnutí včetně těch nejtenčích jehel. Taktické provedení vhodné pro elitní policejní jednotku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejvyšší odolnost proti propichu jehlou je zajištěna vrstvením materiálu značky SuperFabric®

  • testováno pomocí skutečných 25 jehel (měřeno testem ASTM 1342-05)
  • ANSI / ISEA úroveň A9 a úroveň CE 5
  • provedení s celým pokrytím a předem zakřivený tvar pro maximální komfort a dokonalou ochranu
  • speciální křemíková uchopovací plocha na dlani
  • pratelné

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Naše vize:

Ve společnosti HexArmor® věříme, že bezpečnost není luxus - je to nutnost. Od prvního dne pracujeme ruku v ruce s našimi zákazníky na dodávkách inovativních a účinných řešení OOP, abychom udrželi jejich pracovníky v bezpečí.

Stejně jako přední společnosti v oboru, se kterými spolupracujeme, jsme zavázáni k neustálému zlepšování a nejvyššímu standardu špičkové bezpečnosti. Každý pracovník by měl mít možnost jít v noci domů ve stejném stavu, v jakém chodil do práce. Naším posláním je poskytovat produkty, které pomáhají realizovat to, pro každého pracovníka kdekoli.

Naše mise:

Naše mise v HexArmor® byla vždy stejná: být důvěryhodnými poradci pro váš bezpečnostní program. Od prvního dne jsme se pustili do výroby nejbezpečnějších a nejkvalitnějších produktů na trhu. A jak jsme to již udělali, naše technologie přinesly nový směr v odolnosti proti proříznutí, propíchnutí, jehlu, nárazu a oděru. Naše výrobky poskytují nejvyšší možnou úroveň ochrany, aniž by obětovaly pohodlí a obratnost. Potřebujete pracovní rukavice, které vás udrží v bezpečí a umožní vám dělat svou práci, ať už je tato práce jakákoli.

Produkty HexArmor® jsou vyvíjeny naším výzkumným a vývojovým týmem spolupracujícím s našimi špičkovými designéry - to jste vy, náš zákazník. Usilovně pracujeme na shromažďování zpětné vazby od uživatelů z terénu a na základě těchto informací k vylepšení našich produktů. Nasloucháme našim zákazníkům, jak vytváříme produkty, které jsou účelové, specifické pro konkrétní aplikaci a jsou navrženy tak, aby vyhovovaly vašim bezpečnostním potřebám. Jsme tu, abychom vám pomohli vyřešit problémy.

Na konci dne víme, že to není o nás. Není to ani o tobě. Jde o vaše pracovníky. Tvůj tým. Jde o to, přivést je každý den v bezpečí domů. To je naše vášeň. A o tom to všechno je.

Pracujme společně na zajištění bezpečnosti lidí Proto jsme tady.