Jednotlivé lamely na výměnu pro rolety LDR

Kód: 96775LDR
Novinka
Neohodnoceno
99 999 999 Kč 82 644 627 Kč bez DPH

Stačí vyfotit výrobní štítek rolety a zaslat nám ho na info@prohasic.cz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednotlivé lamely na výměnu pro rolety LDR

Zničené jednotlivé lamely na roletě nemusí být vždy důvodem k výměně celé rolety u nástavbáře za vysoké částky.

Pokud na vaší nástavbě máte rolety od německého výrobce LDR (využívají je skoro všichni tuzemští nástavbáři) tak máte výhodu, protože výrobce rolet LDR uchovává záznamy o každém vyrobeném kusu, pod výrobním číslem a tak není problém, vám poslat přesný rozměr jednotlivých lamel, které si můžete vyměnit sami na stanici.

Jak zjistím, jestli mám rolety od LDR ?
Je to jednoduché, každá roleta má na vnitřní straně (do nástavby) u spodní hrany (u madla) výrobní štítek. Ten obsahuje nápis LDR-Rolltechnik, typ rolety s rozměrem a výrobní číslo.

Výrobní štítek stačí vyfotit a poslat nám ho s počtem nových lamel, popřípadě s nějakým jiným, poškozeným dílem. My vám po domluvě zašleme cenovou nabídku, popřípadě rovnou díly objednáme. Doba dodání k vám na stanici je okolo 3 - 4 týdnů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rolety a osvětlení vozidla LDR
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

LDR - Rolltechnik GmbH je rodinná firma se sídlem a místem výroby v Arnstorfu v Dolním Bavorsku.
Od začátku 90. let vznikal z obchodu s konstrukčními díly pro vozidla postupně náš aktuální sortiment výrobků. Dvě generace táhnou s pracovníky za jeden provaz: rychle, pružně a spolehlivě – vždy v nejvyšší kvalitě.
Náš obchod dnes: vývoj, výroba a prodej výrobkových skupin roletové techniky, LED technologií a příslušenství pro výrobu speciálních vozidel a strojů. K našim zákazníkům patří známí výrobci speciálních vozidel a strojů v celé Evropě.