Záchranářská přilba Dräger HPS 3500 s brýlemi - signální žlutá

Kód: 3122018120221322
Neohodnoceno
Značka: Dräger
5 490 Kč 4 537 Kč bez DPH

Ochranná přilba Dräger HPS 3500 je víceúčelová univerzální přilba splňující různé požadavky záchranných týmů při vyhledávacích a záchranných akcích, při hašení lesních i jiných požárů, dopravních nehodách, záchranných akcích ve výškách a technické pomoci všeho druhu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Záchranářská přilba Dräger HPS 3500

Víceúčelová univerzální přilba splňující různé požadavky záchranných týmů při vyhledávacích a záchranných akcích, při hašení lesních i jiných požárů, dopravních nehodách, záchranných akcích ve výškách a technické pomoci všeho druhu.

Použití nejmodernějších materiálů propůjčuje přilbě vysokou ochrannou schopnost a mechanickou odolnost při zachování nízké hmotnosti.
Mimořádně robustní lakovaná skořepina přilby z jakostního termoplastu poskytuje nositeli komplexní, vysoce účinnou ochranu.
Vysoký komfort nošení je výsledkem moderního provedení vnitřku přilby a použití čtyřbodového systému pásků včetně polstrování v celé oblasti styku s hlavou. Podbradní pásek je opatřen chráničem brady a zapíná se robustní přezkou, jeho nastavení je snadné a jednoduché díky suchým zipům.
Nastavovací kolečko, snadno přístupné a bezpečně ovladatelné i v rukavicích, umožňuje přizpůsobení přilby individuální velikosti hlavy bez toho, aby bylo nutné přilbu sejmout.

Ochranné brýle, jenž jsou standardní součástí přilby Dräger HPS 3500, jsou vyrobeny z nehořlavého materiálu a splňují požadavky norem. Ergonomický tvar obrouček z polyuretanu je zárukou nejvyššího pohodlí při nošení. Brýle jsou vybaveny pasivním odvětráváním a spolu s moderními dvojitými skly z polykarbonátu s ochrannou vrstvou proti poškrábání (systém Pinlock) optimálně chráněny proti zamlžování a poškrábání.

Široké spektrum příslušenství

Díky řadě volitelných doplňků je přilba Dräger HPS 3500 vhodná pro nejrůznější aplikace. Štíty a chrániče sluchu lze na přilbu bezpečně upevnit pomocí víceúčelového adaptéru. K dispozici jsou speciální brýle, polykarbonátové štíty, štíty s drátěnou mřížkou a štíty pro práci na elektrickém zařízení.

Přilbu lze objednat v dalších barevných variantách:

  • Červená
  • Bílá
  • Žlutá
  • modrá
  • Signální oranžová
  • Luminiscenční zelená (příplatek 600 Kč)

Doplňkové parametry

Kategorie: Přilby pro technické zásahy
Záruka: 24
Hmotnost: 900 g (včetně brýlí)
Vhodná pro: Technické zásahy, lesní a polní požáry a lezecké práce
Normy: ČSN EN 16471:2015, ČSN EN 12492:2012 a ČSN EN 16471:2015
Materiál skořepiny: Sklo-polyamidový kompozit

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: