Plovoucí čerpadlo PH - Cyklon 2/1500

Kód: 17 000 030
Neohodnoceno
48 376 Kč 39 980 Kč bez DPH

Zařízení je určeno jednotkám HZS k doplnění cisternových stříkaček z volných přírodních zdrojů, k odčerpávání vody ze zatopených nebo zaplavených prostor atd.
Dostatečný výkon čerpadla umožňuje současné zásobování vodou dvě proudnice typu C a jedné typu B.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plovoucí čerpadlo PH - Cyklon 2/1500

Zařízení je určeno jednotkám HZS k doplnění cisternových stříkaček z volných přírodních zdrojů, k odčerpávání vody ze zatopených nebo zaplavených prostor atd.

Dostatečný výkon čerpadla umožňuje současné zásobování vodou dvě proudnice typu C a jedné typu B.

Čerpadlo je pevně spojeno s motorem v jeden celek. Nelze tedy použít čerpadlo samostatně. Hřídel motoru prochází skříní čerpadla bez ucpávky. Skříň čerpadla je přišroubována přes nosnou desku k motoru. Čerpadlo není možné připojit k jinému typu motoru. Spodní strana skříně je opatřena víkem, které zabraňuje vniknutím nečistot a tuhých částic větších než 20mm v průměru. Výtlak vody z čerpadla je ukončen hadicovou spojkou B75.

Těleso plováku je vyrobeno z polyetylénu odstředivým litím jako jeden celek. Na vnitřní stěně je naneseno cca 20mm tvrdé polyuretanové pěny pro zvětšení odolnosti proti proražení, což zaručuje nepotopitelnost zařízení. Provedení plováku se vyznačuje mimořádnou stabilitou na vodní hladině. Rám čerpadla slouží jak k přenášení a manipulaci, tak i k upevnění šňůry k zajištění proti uplavání.POZOR: Plovoucí čerpadlo se nesmí používat v uzavřených prostorách kde hrozí nebezpečí otravy oxidem uhelnatým!!!

Doplňkové parametry

Kategorie: Plovoucí
Záruka: 2 roky
Maximální průtok: 1540 l/min.
Výtlak: 55 m
Výtlak spojkami: B75
Délka: 103 cm
Šířka: 73 cm
Výška: 50 cm
Hmotnost: 53 kg
Motor: HONDA GXV 390
Výkon motoru: 7,6 kW / 10,2 HP
Spotřeba PHM: 2,1 l/hod
Palivo: Natural 95
Rozměr plováku: 98 x 71 x 20 cm
Hmotnost plováku: 10.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: