Akumulátorový rosič Ryobi RY18FGA, Aku 18V, ONE+

Kód: 94607/BEZ
Neohodnoceno
Značka: Ryobi
2 990 Kč 2 471 Kč bez DPH
Akumulátory
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Způsob nanášení desinfekčního prostředku je naprosto zásadní v úspěšnosti kvalitního vydesinfikování předmětů nebo celých prostor. Pokud desinfekční prostředek pouze rozstřikujete klasickým postřikovačem, nedostává se prostředek všude, je zbytečně vysoká spotřeba prostředku a přílišná a nerovnoměrná vlhkost může poškodit zařízení, které prochází desinfekcí. Zařízení Ryobi RY18FGA unáší desinfekci proudem vzduchu, což vede ke vzniku mlhy, který se dostane všude do vzdálenosti 4,5 m, povrch je po použití téměř okamžitě suchý a nedochází tak k poškození elektroniky a dokumentů. Nízká hmotnost, bateriový pohon a malé rozměry jsou vhodné pro dlouhé používání i v uzavřených prostorech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Způsob nanášení desinfekčního prostředku je naprosto zásadní v úspěšnosti kvalitního vydesinfikování předmětů nebo celých prostor. Pokud desinfekční prostředek pouze rozstřikujete klasickým postřikovačem, nedostává se prostředek všude, je zbytečně vysoká spotřeba prostředku a přílišná a nerovnoměrná vlhkost může poškodit zařízení, které prochází desinfekcí. Zařízení Ryobi RY18FGA unáší desinfekci proudem vzduchu, což vede ke vzniku mlhy, který se dostane všude do vzdálenosti 4,5 m, povrch je po použití téměř okamžitě suchý a nedochází tak k poškození elektroniky a dokumentů. Nízká hmotnost, bateriový pohon a malé rozměry jsou vhodné pro dlouhé používání i v uzavřených prostorech

Ryobi RY18FGA je akumulátorový stroj, který rozptyluje kapalné roztoky ve formě mlhy, které mohou dosáhnout vzdálenosti až 4,5 metrů a usadit se v těžko dostupných místech. Bez problémů zvládá chemické, dezinfekční, a toxické prostředky.

Díky své lehké a přenosné konstrukci, můžete ošetřovat jakoukoliv část vaší zahrady, domu a vnitřního prostoru s lehkostí.

Akumulátorový mlhovač zcela odbourá námahu z pumpování na rozdíl od běžných postřikovačů. Díky kompaktní konstrukci můžete postřikovat velké plochy s vynikající manévrovatelností a ovládáním pouze stiskem spouště.

Mlhovač je nejnovějším přírůstkem do systému ONE+, kde jediný akumulátor může být používán s více než 100 odlišných typů nářadí pro váš dům či zahradu.

Popis

-          Vhodný na chemické a dezinfekční prostředky

-          Pokryje plochu až 93,0 m2/min

-          Maximální aplikační vzdálenost až 4,5m

-          Lehká konstrukce

-          Objem zásobníku 2l

-          Patří do systému ONE+

 

Doplňkové parametry

Kategorie: NOVINKY 2021
Dostřik: 4,5 m
Objem nádrže: 2 l
Hmotnost: 2,8 kg
Maximální průtok: 7,2 l/hod
Desinfekce plochy: 96 m²/min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: