Úniková kukla Dräger PARAT 5510 single pack

Kód: 1722019195837464
Neohodnoceno
Značka: Dräger
5 090 Kč 4 207 Kč bez DPH

Protipožární úniková kukla Dräger PARAT® 5500 byla vyvinuta firmou Dräger ve spolupráci s uživateli s hlavním cílem, zajistit vždy co nejrychlejší a spolehlivý únik z nebezpečného prostředí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Úniková kukla Dräger PARAT 5530 Single pack

Protipožární úniková kukla Dräger PARAT® 5500 byla vyvinuta firmou Dräger ve spolupráci s uživateli s hlavním cílem, zajistit vždy co nejrychlejší a spolehlivý únik z nebezpečného prostředí. Optimální funkčnost a pohodlí při nasazení, robustní provedení a kvalitní filtry zaručují, že uživatel kukly Dräger PARAT® 5500 je po dobu minimálně 15 minut chráněn před průmyslovými toxickými plyny a zplodinami hoření, výpary i prachovými částicemi ve vzduchu. Celková provozní životnost 16 let

Použití: ochrana proti toxickým plynům a zplodinám hoření, výparům a prachovým částicím
Filtr: filtr CO P2
Schválení: podle normy EN 403:2004 pro protipožární únikové kukly, kromě toho testováno pro použití proti H2(při 2500 ppm) v souladu s normou DIN 58647-7

Pouze 3 kroky přípravy na únik


Pokrokový a intuitivní
Když otevřete obal, z filtru se automaticky odstraní krytky, kterými je utěsněn. Filtr se potom rozloží do provozní polohy a kuklu je možné okamžitě nasadit na hlavu. Díky tomu, že se vnitřní hlavové pásky samy nastavují, žádná další nastavení už nejsou zapotřebí.

Stačí udělat následující
otevřete obal, vyjměte a nasaďte si kuklu a opusťte nebezpečný prostor.

Robustní a ergonomická
Designéři firmy Dräger vzali na vědomí, že únikové kukly a srovnatelná zařízení uživatelé obvykle nosí v zavřeném stavu a jen zřídka je otevírají (pouze v nebezpečné situaci). Z těchto dvou důvodů byl při návrhu konstrukce obalu přístrojů Dräger PARAT kladen důraz na ergonomii a komfort při nošení. Když uživatel pracuje, může mít únikovou kuklu upevněnu na opasku nebo na ramenním popruhu, na sponě na oblečení nebo na karabině na opasku.

Spolehlivá ochrana
Únikové kukly jsou vybaveny vysoce výkonnými filtry. Tyto filtry spolehlivě chrání před širokým spektrem toxických plynů, výparů, prachových částic a zplodin hoření. Obzvláště praktické je, že bezpečnostní plomba na obalu ukazuje, zda byla jednotka otevřena. Kromě toho je filtr hermeticky utěsněn pomocí dvojice zátek.

Když po 8 letech vyměníte filtr, celková provozní životnost únikové kukly Dräger PARAT se prodlouží až na 16 let.

Video Dräger Parat:

Doplňkové parametry

Kategorie: Masky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: