Maska DRÄGER FPS 7730 náhlavní kříž

Kód: 17122018181922391
Neohodnoceno
Značka: Dräger
6 449 Kč 5 330 Kč bez DPH

Celoobličejová maska Dräger FPS 7000 stanovuje nové standardy bezpečnosti a pohodlí uživatele při použití hasiči, záchrannými službami a v hornictví.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Maska DRÄGER FPS 7730

Pohodlné upevnění v kombinaci s dvojitou těsnicí vložkou
Pro maximální bezpečí je vybavena dvojitou těsnicí vložkou, která se dobře přizpůsobuje různým tvarům hlavy a obličeje.

Integrace do systému
Díky možnosti výběru masky s různými zapojeními a systémy nošení, jako jsou popruhy nebo adaptéry na přílbu, bude perfektně držet v systému, sestávajícím z přílby, masky a respiračního systému (dýchacího přístroje se stlačeným vzduchem, dýchacího přístroje s uzavřeným okruhem nebo filtru).

Bezpečná a inovační kombinace masky a přílby
Díky svému nově vyvinutému adaptéru zajišťuje maska Dräger FPS 7000 větší bezpečnost. Pokud je například zkombinována hasičská přílba Dräger HPS 6200 s respirační maskou, nově vyvinuté a patentované připojení Dräger Q-fix zabrání náhodnému odblokování patentního uzávěru..

Inovativní integrované příslušenství
Nově vyvinutý komunikační systém Dräger FPS-COM dokonale doplňuje design a ergonomii masky. V závislosti na požadavcích může být vybrán se třemi různými moduly a nabízí optimální řešení pro jakékoli komunikační požadavky. Ať už se jedná o vysílačku, zesilovač hlasu nebo projekční displej (HUD), to vše lze integrovat přímo do masky a je snadno použitelné.

Modulární koncepce pro přizpůsobení se požadavkům zákazníka
Protože je ještě flexibilnější než předchozí modely, umožňuje nejrůznější volby pro vyhovění nejrůznějším požadavkům a preferencím.

Téměř přirozené zorné pole
Díky geometrii zorníků v kombinaci se zlepšeným usazením masky může maska nabídnout větší zorné pole než u předchozích modelů a zajišťuje větší zorný úhel vidění přes nezkreslující polykarbonátové zorníky. Díky dobře promyšlené cirkulaci vzduchu se zorníky nemlží a jsou navíc k dispozici s různými typy povrchových úprav.

Těla masky v různých velikostech
V zájmu zajištění maximální bezpečnosti při různých tvarech a velikostech obličeje nabízí Dräger FPS 7000 možnost vybrat si tělo masky (ale také vnitřní masku) ve třech různých velikostech; střední velikost je podobná typu Panorama Nova, který je na celém světě zkoušen a testován již několik desetiletí.

Maska vhodná k dýchacímu přístroji PSS® 3000, 4000, 5000, 7000.

Maska s náhlavním křížem.

ČSN EN 137 (třída 2) ČSN EN 136 (třída 3) ATEX: l M 1 / ll 1 GD llB T6

Video maska Dräger FPS 7000:

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Masky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: