Dýchací přístroj ProPak f & fx (termokamera + síťka + kompozitní láhev)

Kód: 93755
Neohodnoceno
Značka: Scott
114 000 Kč 94 215 Kč bez DPH

Izolovaný dýchací přístroj s otevřeným okruhem SCOTT ProPak F & Fx je nová řada nosičů s vylepšeným konstrukčním řešením, speciálně připravená pro nejnáročnější výkon záchranářských prací profesionálních hasičů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dýchací přístroj ProPak f & fx

Izolovaný dýchací přístroj s otevřeným okruhem SCOTT ProPak F & Fx je nová řada nosičů s vylepšeným konstrukčním řešením, speciálně připravená pro nejnáročnější výkon záchranářských prací profesionálních hasičů. Nosič vyniká špičkovou ergonomii, kterou zabezpečuje nejen výborné řemení, ale především pevná bederní opěra (varianta F) nebo otočná a výškově nastavitelná (varianta Fx). Zádová deska má bezpečnostní úchyty - jak boční, tak především ten za krkem, které jsou speciálně vytvořeny pro odtah či odnesení kolegy.

Nosič může být doplněn o hadici s rychlospojkou na druhou masku v kombinaci s dekontaminační koncovkou, dělenou hadicí plicní automatiky (SDC) nebo o jednotku PASS - "mrtvého muže", ochranou krytkou na opasku k "zaparkování" plicní automatiky či brašnou na vyváděcí kuklu.

Přístroj je vybaven termokamerou zabudovanou v masce.

Promítání termografie přímo před pravé oko hasiče rozšiřuje smysly uživatele a ruce zůstávají volné. Bezkonkurenčně lehká láhev, výkonná automatika a velmi pohodlný nosič s dostatečnou nosností pro vytažení hasiče v nesnázích.

 Všechny masky mohou být doplněny o komunikační systém SabreCom nebo EPIC s napojením na vaši radiostanici.

Video maska Scott:

Doplňkové parametry

Kategorie: Komplety
Záruka: 2 roky
Způsob upevnění: Síťka
Hmotnost nosiče: 2,4 kg
Funkce oxy sprchy: Ano
Norma: EN 137 tř. 2
Roční náklady na provoz: 390 Kč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: