Dýchací přístroj DRÄGER PSS4000 (kompozitní láhev + maska)

Kód: 328 329 Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: Dräger
39 990 Kč 38 039 Kč od 38 039 Kč 33 050 Kč bez DPH 31 437 Kč bez DPH od 31 437 Kč bez DPH
Výběr masky
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

​Dräger PSS® 4000 je jedním z nejlehčích profesionálních vzduchových dýchacích přístrojů pro hasiče. Tento přístroj, který kombinuje pohodlí s výjimečným výkonem pneumatického systému, je určen k použití tam, kde jsou rozhodující jednoduchost a snadnost použití. PSS® 4000 je lehký, robustní, snadno se nasazuje a zajišťuje špičkovou ochranu dýchacích cest.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dýchací přístroj DRÄGER PSS4000

Nosič Dräger PSS 4000 je jedním z nejlehčích nosičů pro kompaktní dýchací přístroje ve své třídě, který je určen pro hašení požárů v extrémních podmínkách. Uplatňuje stejnou pokročilou technologii a filosofii konstrukce, jaká se používá i v nejvyšší řadě profesionálních dýchacích přístrojů pro krátkodobé a dlouhodobé použití.

Jádrem mimořádně odolného transportního systému je nový, pokrokový maximálně odlehčený a velmi pevný transportní rám z uhlíkových kompozitů s nízkou hmotností a s mimořádnou odolností vůči teplu, nárazům a chemikáliím.

Model PSS 4000 je oproti modelu PSS 3000 designově vylepšený, nové polstrování zaručuje pohodlnější nošení. Novinkou jsou snadno ovladatelné robustní ocelové přezky, nové je také i nastavování bederního pásu "Pull Fordward" zatáhnutím směrem dopředu, což je daleko rychlejší a pohodlnější.

OSVĚDČENÉ PNEUMATICKÉ KOMPONENTY ŘADY PSS.
Základem výrobků Dräger řady PSS je mnohostrannost. Dýchací přístroj Dräger PSS 4000 umožňuje svému nositeli využívat výhod celosvětově nejmodernější technologie ochrany dýchacích cest. Tato technologie zahrnuje tytéž pokrokové pneumatické komponenty, jaké jsou použity například i v nejvyšším modelu řady Dräger PSS 7000.

INTEGROVANÉ VEDENÍ STŘEDOTLAKÝCH A VYSOKOTLAKÝCH HADIC.
Ke snížení rizika zachycení nebo poškození jsou středotlaké a vysokotlaké hadice dýchacího přístroje integrovány do rámu nosiče. To znamená výrazné zvýšení bezpečnosti a ochrany při zásazích. Volitelně je možné vést středotlakou hadici přes levé rameno a vysokotlakou přes pravé.

SNADNÉ ČIŠTĚNÍ A ÚDRŽBA. 
Inovativní komponenty umožňují jednoduchou a velmi rychlou údržbu přístroje. Díky tomu jsou po celou dobu jeho životnosti náklady na jeho preventivní i technickou údržbu minimální. Veškeré hlavní součásti se dají snadno a rychle demontovat a namontovat zpět. Rovněž montáž a demontáž redukčního ventilu, integrovaného pro zvýšení jeho ochrany do nosné desky, je bezproblémová a rychlá.

Set obsahuje:

  • Nosič DRÄGER PSS® 4000 Tx
  • Plicní automatiku PSS-P 
  • Masku FPS 7730 ( kandahár nebo náhlavní kříž)
  • Kompozitní tlakovou lahev 6,8l / 300 vč. ventilu EFV

Parametry:

Nosič:
Ergonomický a antistatický nosič, jednoduché a funkční upínání láhvíohnivzdorné a nenasákavé nosné popruhy, velké a snadno ovladatelné přezky

  • Provozní tlak: 300 Bar
  • Hmotnost nosiče (bez lahve): 3 kg
  • ČSN EN 137:2006 (typ 2)

Láhev:
Kompozitní láhev, opatřena bezpečnostním ventilem  EFV

  • Hmotnost lahve: 4,5 kg
  • Objem lahve: 6,8 l

Maska:
Nová celoobličejová maska řady Dräger FPS 7000 určuje nový standard v bezpečnosti a pohodlí uživatele

  • ČSN EN 137 (třída 2), ČSN EN 136 (třída 3), ATEX: l M 1 / ll 1 GD llB T6

Video Dräger PSS 4000:

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Komplety
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: