Cisternová automobilová stříkačka Man CAS20

Kód: 93968
Neohodnoceno
4 990 000 Kč 4 123 967 Kč bez DPH

Podvozek Man ve spojení s českou plastovou nástavbou zaručuje dlouhou životnost při minimálních nákladech. Jednoduché čerpadlo bez elektroniky, nástavba se životností až 40let, lehký a dobře ovladatelný podvozek a k tomu cena pod 5 milonů Kč vč dph.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cisternová automobilová stříkačka Man CAS20

Podvozek Man ve spojení s českou plastovou nástavbou zaručuje dlouhou životnost při minimálních nákladech. Jednoduché čerpadlo bez elektroniky, nástavba se životností až 40let, lehký a dobře ovladatelný podvozek a k tomu cena pod 5 milonů Kč vč dph.

Nástavba z plastu je vyrobena v České republice

Za kabinou se nachází samotná požární nástavba, vyrobená svařováním dílů z Polyprenu (modifikovaný kopolymer PP) a kompletně lakovanou zde, v České republice. Její koncepce vychází z klasického provedení cisteren pro první zásah.

Uprostřed nástavby jsou nádrže hasebních látek, vyrobené taktéž z plastu. Vodní je o objemu 2500 l a pěnidlová je na 250 l. Nádrže nejsou integrované do konstrukce nástavby a v případě potřeby je lze vyndat ven.

Podvozek MAN

Jedná se o menší automobil, postavený na 12ti tunovém podvozku německé značky MAN, model TGL 12.220. Konfigurace pohonu dvounápravového šasi je 4×2.

Kabina

Automobil je osazen továrně prodlouženou kabinou, určenou pro osádku 1+5. Vnitřní úpravu provedl výrobce nástavby a dodavatele celého vozu Vzadu sedící hasiči mají pro sebe poměrně slušné místo na nohy, což je dáno upraveným krytem motoru. U varianty vozu 4×4 není toto možné provést. Hasiči mají k dispozici dýchací přístroje, integrované do opěradel sedaček. Před sebou mají polici na další příslušenství.

Střecha nástavby

V pravé části zadního čela je sklopný žebřík pro přístup na pochozí střechu nástavby, kde jsou umístěny nastavovací žebříky, bedna pro další vybavení, trhací hák a hlava osvětlovacího stožáru. Zajímavostí je povrchová úprava pochozí plochy. Ta není provedena z běžně používaného „slzičkového“ plechu, nýbrž je opatřena speciálním protiskluzovým nátěrem, což je nepoměrné zvýšení bezpečného pohybu zde za nepříznivých povětrnostních podmínek.

CENA JE ORIENTAČNÍ !!!

Kromě standardního hasičského vybavení umíme dodat i hasičské automobily. Dopravní automobil, prvovýjezdovou CAS ale i plošinu CELA, která je ideální náhradou za dosluhující AZ 30 IFA nebo terénní čtyřkolky včetně úprav pro hasiče.
Pokud vás cokoliv z toho zaujalo, chcete se dozvědět více či rovnou zaslat cenovou nabídku, tak nám stačí napsat na info@prohasic.cz

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hasičské automobily
Záruka: 4 roky
Objem nádrže na vodu: 2500 l
Objem nádrže na pěnidlo: 250 l
Výkon čerpadla: 2 000l/min při 10 bar
Výkon čerpadla vysokotlak: 250 l/min při 40 barech
Počet míst: 6
Výška: 3000 mm
Délka: 7100 mm
Šířka: 2500 mm
Hmotnost: 12 000 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: