Hadice vysokotlaká GH TITAN XTREME D25 20m se spojkami mosaz

Kód: 1152020130443528
Neohodnoceno
3 490 Kč 2 884 Kč bez DPH

Na první pohled obyčejná hadice D, ale zvládá tlak až 100 bar, takže je vhodná jako prodlužovací hadice vysokotlaku na vaší cisterně.

stažený soubor

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hadice vysokotlaká GH TITAN XTREME D25 20m se spojkami mosaz

Vysoce kvalitní hladká vnitřní vložka z EPDM s vynikající odolností vůči pěně a mnoha chemikáliím. 4x tkaná polyesterová příze do šroubovice zajišťuje vysokou životnost proti oděru a vnitřnímu tlaku. Dlouhá životnost díky 30 % více nápletu oproti běžným hadicím.

Vhodná hadice pro použití do košů na hadice - zejména díky své plochosti, kdy nedochází k zvětšení objemu hadice. Malý průměr hadice díky speciální technologii výroby, Hadice je osazena mosaznými spojkami předního výrobce armatur

Parametry:

  • hmotnost: 160 g/m
  • pracovní tlak (bar): 40
  • destrukčnítlak (bar): 100
  • Hadice splňuje všechny platné české i mezinárodní normy DIN 14811.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hadice
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Info o společnosti: Abychom zajistili, že vaše šance na úspěch nezůstanou viset na niti, ale na hadici odolné proti roztržení, jsme ve společnosti GOLLMER & HUMMEL pátou generací, která vytváří průkopnická řešení hadic. Profesionální řešení pro hasičský, zemědělský a průmyslový sektor, která zaručují bezpečnost a kvalitu. Již téměř 150 let usilujeme o naši vášeň a touhu po inovacích zkoumáním nových obzorů - a proto se na naše produkty spoléhají zákazníci z celého světa.

hadice GH