Vazačka hadic GH EASY FIX Evo2

Kód: 2252020095958252
Novinka Tip
Neohodnoceno
28 990 Kč 23 959 Kč bez DPH

Nový systém vázání hadic. Vazačka Evo 2 umožňuje jednoduchou montáž a demontáž spojek na hadicích. Všechny součásti GH EASY-FIX jsou opakovatelně použitelné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vazačka hadic GH EASY FIX Evo2

Nový systém vázání hadic, který navrhla a vyvinula německá společnost GOLLMER & HUMMEL

Vazačka Evo umožňuje jednoduchou a velmi rychlou montáž a demontáž spojek na hadicích.

Vázání je určeno pro všechny hasičské hadice a spojky DIN  D25, C42, C52, B75 - Není při tom nutné kupovat nové DIN spojky (lze využít na spojky DIN od roku 2008 a novější - koncovka nesmí mít hladké hrdlo). Stačí zakoupit Vázací spojky Easy Fix, podle průměru hadice, které jsou navíc opakovatelně použitelné a vydrží stovky převázání.

Vstupní investice v nákupu vázacích spojek Easy Fix se opravdu vyplatí a velmi rychle se vám vrátí. Oproti klasickému vázání vázacím drátem je použití Easy Fix jednodušší a šetří čas i peníze.

Systém vázání Easy Fix se velmi rychle rozšiřuje mezi českými hasiči a postupně nahrazuje klasické vázání drátem. Navíc je Easy Fix bezpečnější variantou

Prohasič má na svém skladu vazačku EVO 2, proto není hned nutné si ji kupovat, ale můžete si nechat hadice s Easy Fix převazovat u nás. 

Pokud máte zájem o představení celého systému a chtěli by jste si ho osobně vyzkoušet, tak nám stačí napsat na info@prohasic.cz a domluvíme podrobnosti.

Potřebné spojky pro vázání hadic GH Easy Fix:

Návody pro použití vazačky GH Easy Fix Evo 2:

Video Vázaní hadic GH Easy Fix Evo2:

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Info o společnosti: Abychom zajistili, že vaše šance na úspěch nezůstanou viset na niti, ale na hadici odolné proti roztržení, jsme ve společnosti GOLLMER & HUMMEL pátou generací, která vytváří průkopnická řešení hadic. Profesionální řešení pro hasičský, zemědělský a průmyslový sektor, která zaručují bezpečnost a kvalitu. Již téměř 150 let usilujeme o naši vášeň a touhu po inovacích zkoumáním nových obzorů - a proto se na naše produkty spoléhají zákazníci z celého světa.

hadice GH