Spojka GH EASY FIX D25

Kód: 2492020120144715
Novinka Tip
Neohodnoceno
339 Kč 280 Kč bez DPH

Spojka navazovacího systému GH Easy Fix pro hadice D25 (Cena je za jednu sadu na jednu koncovku, pro jednu hadici jsou potřeba 2 sady)

Při zakoupení spojek Easy Fix na našem eshopu, máte první navázání na vaše hadice od nás ZDARMA! *

stažený soubor

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spojka GH EASY FIX D25

Sada vnitřního a vnějšího pouzdra k systému GH EASY FIX D25  (Cena je za jednu sadu na jednu koncovku, pro jednu hadici jsou potřeba 2 sady)

Při správné montáži a demontáži jsou spojky Easy Fix opakovatelně použitelné a vydrží spousty převázání

ZDE Návod na použití Easy Fix Evo2 pro D25 prohasic.cz

Převázání lze provést pouze na Vazačka hadic GH EASY FIX Evo2

Prohasič má na svém skladu vazačku EVO 2, proto není hned nutné si ji kupovat, ale můžete si nechat hadice s Easy Fix převazovat u nás. 

Při zakoupení spojek Easy Fix na našem eshopu, máte první navázání na vaše hadice od nás ZDARMA! *Stačí nám je doručit do skladu v Kostelci nad Labem

Pokud máte zájem o představení celého systému a chtěli by jste si ho osobně vyzkoušet, tak nám stačí napsat na info@prohasic.cz a domluvíme podrobnosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Info o společnosti: Abychom zajistili, že vaše šance na úspěch nezůstanou viset na niti, ale na hadici odolné proti roztržení, jsme ve společnosti GOLLMER & HUMMEL pátou generací, která vytváří průkopnická řešení hadic. Profesionální řešení pro hasičský, zemědělský a průmyslový sektor, která zaručují bezpečnost a kvalitu. Již téměř 150 let usilujeme o naši vášeň a touhu po inovacích zkoumáním nových obzorů - a proto se na naše produkty spoléhají zákazníci z celého světa.

hadice GH