Detektor pohybu hasiče "mrtvý muž" MSA motionSCOUT

Kód: 5454/ZAK 5454/VER 5454/KLI Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: MSA
4 990 Kč 5 149 Kč 5 149 Kč od 4 990 Kč 4 124 Kč bez DPH 4 255 Kč bez DPH 4 255 Kč bez DPH od 4 124 Kč bez DPH
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Odolný a velmi jednoduchý prostředek pro zvýšení bezpečnosti zasahujících hasičů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detektor pohybu hasiče "mrtvý muž" MSA motionSCOUT

Osobní výstražný bezpečnostní systém MotionScout je užitečným pomocníkem zasahujících hasičů, stejně tak i zaměstnanců v průmyslu, kteří se pohybují v nebezpečném, stísněném či orientačně složitém prostředí, kde hrozí zvýšené nebezpečí úrazu. Přístroj je odborné veřejnosti známý spíše pod pojmem "mrtvý muž".

MotionScout pracuje v základní verzi jako lokátor pohybu uživatele. Pokud přístroj nezaznamená po dobu 25s žádný pohyb uživatele, začne vydávat stupňující se akustický signál, který má okolí upozornit na imobilitu uživatele.

Verze T: TEPLOTNÍ ČIDLO 
Slouží jako ochrana uživatele před vznikem tepelného šoku. Zejména u hasičů nebo v těžkém průmyslu roste vlivem používání stále kvalitnějších zásahových a pracovních oděvů možnost chybného vyhodnocení situace a příslušník nebo zaměstnanec vstoupí do nebezpečného prostředí s velmi vysokou teplotou, kde hrozí jeho organizmu tepelný šok. MotionScout tomu dokáže zabránit tím, že upozorní akustickým signálem svého uživatele na prostředí, kde teplota přesahuje 80 °C.


Akustický signál má rostoucí tendenci, po 25s imobility se aktivuje první akustická signalizace, při které lze vzniklý alarm odvolat pouhým pohybem. Pokud po dobu dalších 15s nedojede k pohybu, spustí se plný alarm, který již nelze deaktivovat jinak než ručně (nabízí-li se tato možnost) nebo úplným vypnutím přístroje.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Detektory
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 230 g
Rozměry: 100 x 75 x 45 mm
Ochrana: IP67
Alarm: 95 dB do 3m, 2 ultra jasné LED diody
Životnost baterie: 200 hod. pohotovostní / 10 hod. alarm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: