Detektor pohybu hasiče "mrtvý muž" MSA motionSCOUT

Kód: 5454/ZAK 5454/VER 5454/KLI Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: MSA
4 990 Kč 5 149 Kč 5 149 Kč od 4 990 Kč 4 124 Kč bez DPH 4 255 Kč bez DPH 4 255 Kč bez DPH od 4 124 Kč bez DPH
Varianta

Odolný a velmi jednoduchý prostředek pro zvýšení bezpečnosti zasahujících hasičů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Osobní výstražný bezpečnostní systém MotionScout je užitečným pomocníkem zasahujících hasičů, stejně tak i zaměstnanců v průmyslu, kteří se pohybují v nebezpečném, stísněném či orientačně složitém prostředí, kde hrozí zvýšené nebezpečí úrazu. Přístroj je odborné veřejnosti známý spíše pod pojmem "mrtvý muž".

MotionScout pracuje v základní verzi jako lokátor pohybu uživatele. Pokud přístroj nezaznamená po dobu 25s žádný pohyb uživatele, začne vydávat stupňující se akustický signál, který má okolí upozornit na imobilitu uživatele.

Verze T:
TEPLOTNÍ ČIDLO
 - slouží jako ochrana uživatele před vznikem tepelného šoku. Zejména u hasičů nebo v těžkém průmyslu roste vlivem používání stále kvalitnějších zásahových a pracovních oděvů možnost chybného vyhodnocení situace a příslušník nebo zaměstnanec vstoupí do nebezpečného prostředí s velmi vysokou teplotou, kde hrozí jeho organizmu tepelný šok. MotionScout tomu dokáže zabránit tím, že upozorní akustickým signálem svého uživatele na prostředí, kde teplota přesahuje 80 °C.

Akustický signál má rostoucí tendenci, po 25s imobility se aktivuje první akustická signalizace, při které lze vzniklý alarm odvolat pouhým pohybem. Pokud po dobu dalších 15s nedojede k pohybu, spustí se plný alarm, který již nelze deaktivovat jinak než ručně (nabízí-li se tato možnost) nebo úplným vypnutím přístroje.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Detektory
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 230 g
Rozměry: 100 x 75 x 45 mm
Ochrana: IP67
Alarm: 95 dB do 3m, 2 ultra jasné LED diody
Životnost baterie: 200 hod. pohotovostní / 10 hod. alarm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: