Proudnice D25 kombinovaná - Tajfun Profi

Kód: 13 000 040
Neohodnoceno
5 242 Kč 4 332 Kč bez DPH

Detailní informace

Detailní popis produktu

Požární proudnice Tajfun - Profi D se skládá z tělesa proudnice, třmenové ovládací páky, kulového uzávěru, otočné pogumované hlavy z hliníkové slitiny, otočného vtokového hrdla a pryžové pistolové rukojeti.

Třmenovou pákou lze uzavřít nebo otevřít proudnici. Otočnou hlavou lze plynule měnit tvar proudu z plného přes sprchový až do clonového proudu a proudnici uzavřít. Nastavení clony do maximální polohy plní funkci proplachu. Výstupní otvor proudnice je osazen rotačním vířičem proudu. Vtokové hrdlo je otočné a je osazeno pevnou tlakovou spojkou D25 dle ČSN 38 9427. Na přání zákazníka může být vtokové hrdlo opatřeno vnitřním závitem G1".

Všechny použité materiály byly vybrány a povrchově upraveny s ohledem na mimořádné namáhání, kterému může být proudnice při požárním zásahu vystavena.

Tato proudnice je určena ke stříkání vodou plným proudem, sprchovým proudem. Zejména k hašení prachových a lehce rozviřitelných látek (např. uhlí, mouka, apod.). Zvlášť výhodné je použití proudnice Tajfun-Profi D na zauhlovacích trasách v energetice, uhelných kotelnách, zemědělských objektech a při hašení lesních požárů. Je možné ji připojit i na domovní či podnikové hydrantové systémy. Při hašení bytových požárů doporučujeme použití rozprášení mlhy, což umožňuje maximální hasební účinek při minimální spotřebě vody. Tím se minimalizují následné škody během zásahu. Výhodou pro hasiče je možnost kdykoliv uzavřít a otevřít proudnici při nastaveném proudu.

Doplňkové parametry

Kategorie: D25
Záruka: 2 roky
Pracovní tlak: 1.6 MPa
Hmotnost: 1.5 kg
Výška: 25.7 cm
Maximální průtok: 220 l/min.
Šířka: 9.8 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: