Hadice GH TITAN 3F C52 20 m kované spojky

Kód: 2732019173456259
Neohodnoceno
2 449 Kč 2 024 Kč bez DPH

Vysoce kvalitní hladká vnitřní vložka z EPDM s vynikající odolností vůči pěně a mnoha chemikáliím 3x tkaná polyesterová příze do šroubovice zajišťuje vysokou životnost proti oděru a vnitřnímu tlaku. Dlouhá životnost díky nápletu, kterého je o 20 % více oproti běžným hadicím.

stažený soubor

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hadice GH TITAN 3F C52 20 m kované spojky

Vysoce kvalitní hladká vnitřní vložka z EPDM s vynikající odolností vůči pěně a mnoha chemikáliím. 3x tkaná polyesterová příze do šroubovice zajišťuje vysokou životnost proti oděru a vnitřnímu tlaku.

Dlouhá životnost díky nápletu, kterého je o 20 % více oproti běžným hadicím.

Vhodná hadice pro použití do košů na hadice - zejména díky své plochosti, kdy nedochází k zvětšení objemu hadice. Malý průměr hadice díky speciální technologii výroby, Hadice je osazena kovanými spojkami předního výrobce armatur

Parametry:

  • hmotnost: 300 g/m
  • zkušební tlak (Mpa): 2,4
  • pracovní tlak (Mpa): 1,6
  • destrukčnítlak (Mpa): 6
  • Hadice splňuje všechny platné české i mezinárodní normy DIN 14811.

Doplňkové parametry

Kategorie: C52
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Info o společnosti: Abychom zajistili, že vaše šance na úspěch nezůstanou viset na niti, ale na hadici odolné proti roztržení, jsme ve společnosti GOLLMER & HUMMEL pátou generací, která vytváří průkopnická řešení hadic. Profesionální řešení pro hasičský, zemědělský a průmyslový sektor, která zaručují bezpečnost a kvalitu. Již téměř 150 let usilujeme o naši vášeň a touhu po inovacích zkoumáním nových obzorů - a proto se na naše produkty spoléhají zákazníci z celého světa.

hadice GH