Hadice GH TITAN 3F C42 NEON 20 m bez spojek

Kód: 552020082709715
Neohodnoceno
2 290 Kč 1 893 Kč bez DPH

Vysoce kvalitní hladká vnitřní vložka z EPDM s vynikající odolností vůči pěně a mnoha chemikáliím 3x tkaná polyesterová příze do šroubovice zajišťuje vysokou životnost proti oděru a vnitřnímu tlaku. Dlouhá životnost díky nápletu, kterého je o 20 % více oproti běžným hadicím.

stažený soubor

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hadice GH TITAN 3F C42 NEON 20 m bez spojek

Vysoce kvalitní hladká vnitřní vložka z EPDM s vynikající odolností vůči pěně a mnoha chemikáliím. 3x tkaná polyesterová příze do šroubovice zajišťuje vysokou životnost proti oděru a vnitřnímu tlaku.

Dlouhá životnost díky nápletu, kterého je o 20 % více oproti běžným hadicím.

Vhodná hadice pro použití do košů na hadice - zejména díky své plochosti, kdy nedochází k zvětšení objemu hadice. Malý průměr hadice díky speciální technologii výroby, Hadice je bez spojek.

Parametry:

  • Hmotnost: 255 g/m
  • Zkušební tlak (Mpa): 2,4
  • Pracovní tlak (Mpa): 1,6
  • Destrukční tlak (Mpa): 6
  • Hadice splňuje všechny platné české i mezinárodní normy DIN 14811.

Doplňkové parametry

Kategorie: C42
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Info o společnosti: Abychom zajistili, že vaše šance na úspěch nezůstanou viset na niti, ale na hadici odolné proti roztržení, jsme ve společnosti GOLLMER & HUMMEL pátou generací, která vytváří průkopnická řešení hadic. Profesionální řešení pro hasičský, zemědělský a průmyslový sektor, která zaručují bezpečnost a kvalitu. Již téměř 150 let usilujeme o naši vášeň a touhu po inovacích zkoumáním nových obzorů - a proto se na naše produkty spoléhají zákazníci z celého světa.

hadice GH