RECENZE: Anapur pro policisty

Do služby jedině s Anapur.

Co je Anapur?

Anapur je instantní, zdravá a vyvážená potravina v malém pytlíku, kterou stačí pomocí 600 ml vody a shakeru připravit k jídlu během dlouhé noční služby. Bez pocitu přejedení, bez ohřívání a bez potřeby stolu a příboru.

Anapur pohromadě

Recenze:

Teď když už zhruba víte co Anapur je, tak tu pro Vás máme recenzi kterou nám zaslal policista České republiky.

"Znáte určitě ty služby, kdy sedíte v autě, operační vás honí od čerta k ďáblu a vám se v hlavě promítají myšlenky na jídlo, co jste si v lepším případě přinesli z domova, ale už x hodin se z pod opasku ozývá jen zmučené kručení a vám dochází energie. Přesně pro tyhle chvíle je podle mého ideálním společníkem anapur. Stačí shaker, který dostanete k balení, voda v něm - cca 0,5l a prášek, který vsypete do shakeru, párkrát protřepete a vznikne tekutina, která vás zasytí, nakopne a poskytne dostatek energie na další výkon. Jasně, není to žádná svíčková, ale chilli, které je zde přidáno, příjemně zahřeje v krku a dodává tomu nějakou tu chuť. Vábně to nevypadá, ale účel světí prostředky - být živ ve službě jen z toho? Určitě ne. Vozit to pořád s sebou kdyby něco? Zcela jistě ano."

Anapur POLICIE 2

Děkujeme moc za krásně napsanou recenzi. 

A co vy ? Taky byste místo baget raději vyváženější stravu? Vyzkoušejte tuhle instantní, vyváženou a zdravou stravu. Kterou připravíte za 15 sekund. Vše co potřebujete jen jenom sáček anapuru, shaker a voda.

 

S přáním krásného dne,

marek_filka_podpis_sm