RECENZE: Anapur pro policisty

Do služby jedině s Anapur.

Co je Anapur?

Anapur je instantní, zdravá a vyvážená potravina v malém pytlíku, kterou stačí pomocí 600 ml vody a shakeru připravit k jídlu během dlouhé noční služby. Bez pocitu přejedení, bez ohřívání a bez potřeby stolu a příboru.

Anapur pohromadě

Recenze:

Teď když už zhruba víte co Anapur je, tak tu pro Vás máme recenzi kterou nám zaslal policista České republiky.

"Znáte určitě ty služby, kdy sedíte v autě, operační vás honí od čerta k ďáblu a vám se v hlavě promítají myšlenky na jídlo, co jste si v lepším případě přinesli z domova, ale už x hodin se z pod opasku ozývá jen zmučené kručení a vám dochází energie. Přesně pro tyhle chvíle je podle mého ideálním společníkem anapur. Stačí shaker, který dostanete k balení, voda v něm - cca 0,5l a prášek, který vsypete do shakeru, párkrát protřepete a vznikne tekutina, která vás zasytí, nakopne a poskytne dostatek energie na další výkon. Jasně, není to žádná svíčková, ale chilli, které je zde přidáno, příjemně zahřeje v krku a dodává tomu nějakou tu chuť. Vábně to nevypadá, ale účel světí prostředky - být živ ve službě jen z toho? Určitě ne. Vozit to pořád s sebou kdyby něco? Zcela jistě ano."

Anapur POLICIE 2

Děkujeme moc za krásně napsanou recenzi. 

A co vy ? Taky byste místo baget raději vyváženější stravu? Vyzkoušejte tuhle instantní, vyváženou a zdravou stravu. Kterou připravíte za 15 sekund. Vše co potřebujete jen jenom sáček anapuru, shaker a voda.

 

S přáním krásného dne,

marek_filka_podpis_sm

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení